Održivi život
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» Protiv stresa muzikom
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptypet pro 08, 2017 7:02 pm by Gost

» Održivi život svakidašnji
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptypet pro 08, 2017 11:24 am by igorI

» Općenito o forumu
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptyčet pro 07, 2017 10:04 pm by igorI

» Sve ono što stvara uštede i pridonosi zdravlju je dobro
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptyčet pro 07, 2017 10:00 pm by igorI

» Zanimljivi nazivi naselja - može i ostali nazivi
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptysri pro 06, 2017 2:22 pm by igorI

» Blog u posjet starim vremenima
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptyuto pro 05, 2017 11:08 am by Gost

» Za zdrav život ZDRAVLJE. COM
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptypon pro 04, 2017 10:04 pm by Gost

» Earthship galerija - gradnja postepeno u slikama
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptypon pro 04, 2017 6:51 pm by Admin

» Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode
Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Emptypon pro 04, 2017 5:46 pm by igorI

Poll

Jeste li čuli za pojam održivi život

 
 

Rezultati

oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode

2 posters

Go down

Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Empty Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode

Postaj by debrast pet tra 24, 2015 11:36 am

Svaki put kada odem u vrt ili u prirodu, berem šparoge, šetam ili obavljam poslove u vrtu pokušavam se osloboditi svih loših navika i pridržavati se i primjenjivati načela održivoga života, permakulturna načela uz takav način rada riješila sam se puno stresa koji mi je donosio život, postigla sam velike uštede i vrtu a prinosi i uzgoj se povećao. Postala sam zadovoljna i vesela zbog svoga postognuća i dobrih rezultata
debrast
debrast

Broj postova : 13
Points : 98006
Reputation : 15
Join date : 21.04.2015
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Empty Re: Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode

Postaj by debrast sub pro 02, 2017 9:57 pm

Nakon nekoga vremena vidim koliko je pozitivno na moje zdravlje djelovala mala promjena u načinu pranja posuđa. Od sada sve suđe perem samo kvasinom/ocat bilo koji ili sodombikarbonom ili kada napravim citrus enzim čistač koji mi je omiljen, miriše po limunu
debrast
debrast

Broj postova : 13
Points : 98006
Reputation : 15
Join date : 21.04.2015
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Empty Re: Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode

Postaj by igorI pon pro 04, 2017 5:46 pm

Netko je spomenuo dušu. Treba imati dušu. Tu su djeca u velikoj prednosti, oni nisu opterećeni svakakvim predrasudama. Kad bi se njih pitalo Zemljom bi vladala harmonija, sklad. Kod odraslih je teže, ima puno primitivaca. Svi imamo izbor ako ne životni imamo duševni, sve možeš uzeti ali dušu ne. Nije to crkveno pitanje to je životno pitanje. Život na održivi način vrača ljudsko dostojanstvo u ovim vremenima gdje je sve komercijalizirano, siromašni gladuju da večina nisu sami krivi za to. Prema permakulturnim principima doslovno svugdje, preduvjet je voda, može se napraviti šuma hrane. Lakše je na mjestima gdje ima vode u obliku kiše, izvora, vlage. Gledao sam kako na Himalajima ljudi pomoću kondenzacije vlage na nekim crnim plohama kao vreče ili sl. doslovno hvataju vodu iz zraka i koriste je za sebe i za navodnjavanje. Permakultura se događa nije to ništa novo u prirodi.
igorI
igorI

Broj postova : 10
Points : 97893
Reputation : 7
Join date : 25.04.2015
Lokacija : Zemlja

[Vrh] Go down

Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode Empty Re: Promijenimo loše životne navike i mi smo dio prirode

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.